IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
ReplyNew Topic
 Как се отваря Secret Cow Level Part II, Няколко съвета за това специално ниво. Хитринки, трикове :) ;)
Princess
postSep 10 2014, 07:55 PM
Post #1


Group: Users
Posts: 24

Saga, много общително обясни в своята тема "Как се отваря Secret Cow Level", как може да си отворите портал към това специално ниво.
Не случайно и съвсем заслужено той има титла Експерт smile.gif Наистина много помага и отговаря на всички въпроси.
Но аз искам да добавя още нещичко:
1. Всеки от нас си има наемник, който много помага в минаването на трудностите. Но специално за този левел не е много полезен, но все пак зависи от две неща, погледнато от различна перспектива:
а) Хубаво е да, Ви, помага, както моя с един удар замразяваше и убиваше цяло стадо крави, с пиката си Ogre Axe с две единадесети руни, но за жалост спряха поддръжката на HeadOff и всичко замина на кино с около стотина героя, около 10-15 много големи като Варварин с Имортал Кинг (пълен комплект), Амазонка с Титани, страшно големи и силни наемници и други. Но сега темата е за друго, а не за мен самата bigsmile.gif . Може да, Ви, помага едно такова "чудовище" в добрия смисъл на думата естествено wink.gif да минавата по-лесно, но ако искате да можете многократно и неограничено да биете тези крави, е по-добре да го държите по-надалеч от Кинга им. Името ще му се изпише отгоре, когато поставите мишката върху този бос. Той е в един (дворец), може да го разпознаете/ различите като голямо оградено място. Има естествено и други розови босчета наоколо и ако влезете в битка с тях и се притеснявате, да не е това случайно Cow King-а по-добре или излезте веднага от играта, независимо дали сте сами или не. Другия вариянт е ако сте сами, напримен да кажем на Single Player,
ако не искате да излизате да дадете Escape, но първо да сте посочили съответното босче и да видите името му, когато битката е така да кажен на пауза, (замразена). Ако обаче сте в сървър или на Мулти Плейър, това няма да помогне, защото хората ще са повече от един. Ако сте сами в сървъра пак може да ползвате този трик. Но ако не сте, или сте на Мулти Плейър, специално за него, независимо дали сте сами, или има още някой друг в играта, НЕ може да се използва това, защото се предполага, че щом сте отворили Мулти Плейър, друг играч, или друг Ваш герой може да се присъедини към, Вас.
б) Ако не искате да се притеснявате за своя наемник, да не би да стане фал, особенно при наемничките Амазонки, когато стрелят на една посока, въщнос може да е друго, но не само за тях, а за всички видове наемници. Пример: Два или повече героя сте в игра. На всеки компютър се вижда различно кой накъде е обърнат, !!!ПРОВЕРЕНО!!!, ако не ми вярвате, убедете се и го направете сами, за да видите. Дори и ако са две игри, тоест два пъти да си отворил Diablo, и в Мулти Плейър или сървър да ги вкараш двата героя, пак ще е така.
Затова, за да нямате такива притеснения или не доближавайте, двореца/ ограждението/ обора на Cow King-а, или преди да отворите този левел убийте своя наемник. Това става по следния начин: Първото и най-важно отивате при животни/ демони, по-силни от вашия наемник, при които той без, Вашата, помощ е убречен на смърт, а Вие, се пазете също, не му пийте животи. Второ: Ако наемника е толкова силен, че дори и на Хел, никой и нищо не може да го убие, Бог да, Ви, е на помощ, да не си позволява своеволия bigsmile.gif . Но има един начин, все пак как да го убиете. Отивате в последната дупка на Бал/ Баал, там където той пуска демони от всички градове, преди да стигнете до него. Но преди това там има други демони, които първо трябва да се разчистят. Та така наречените от мен "какички", онези които пускат Айрън Мейдън, летящите прилепи-момичета, те могат да, Ви, свъшат работа. Айрън Мейдънът представлява магия, която връща удара, върху неговия изпращач, така казано, той рикушира обратно върху, Вас/ Вашия наемник или магическо животно, като врага остава непокътнат, а в Повечето случаи, Вие, сте сдал багажа bigsmile.gif . Така, че не относно тази подточка, когато ви сложат Айрън Мейдън, а това става в четвъртия и петия град, се отдръпнете бързо настрани и изчакайте магията да отмине. Персонажът Некромансър, притежава тази магия. Тя има особен звук наподобяващ "Дъ-ън", и се озовавате с червена топка над главата, подобна на тази на Сорсъра/ Магьосницата, която я използва за други цели, които сега не е нужно да споменавам и обяснявам.
2. Важен е и избора на наемник, но това ще разглеждаме и коментираме в друга тема, която аз ще пусна по-късно. Ще се казва " Избор на наемник".

Надявам се, че съм, Ви, помогнала smile.gif


--------------------
Девизът ми "АЗ СЪМ", а стихията ми е ОГЪН !

Аз съм Борбена,
Любяща,
Естествена,
Страхотна,
Тайнствена,
Яка,
Щастлива,
Амбициозна !

Аз съм БЛЕСТЯЩА ;)

А, и между другото, не забравяйте, че съм ЕДИНСТВЕНА !
 
saga
postSep 10 2014, 08:06 PM
Post #2


Group: Experts
Posts: 106

Най-лесния начин да се оттървеш от наемника е да те убият. Това става на всяко ниво на трудност а на мултиплейър може и някой играч да го стори.
 
Princess
postSep 11 2014, 11:05 AM
Post #3


Group: Users
Posts: 24

Не съм съгласна с теб. Така губиш част от левела си. Пример с Варварите, ако се досещаш.


--------------------
Девизът ми "АЗ СЪМ", а стихията ми е ОГЪН !

Аз съм Борбена,
Любяща,
Естествена,
Страхотна,
Тайнствена,
Яка,
Щастлива,
Амбициозна !

Аз съм БЛЕСТЯЩА ;)

А, и между другото, не забравяйте, че съм ЕДИНСТВЕНА !
 
saga
postSep 11 2014, 01:58 PM
Post #4


Group: Experts
Posts: 106

Ако те убие играч не губиш EXP само парите които си носел и едно ушенце cash.gif
 
Princess
postSep 11 2014, 02:10 PM
Post #5


Group: Users
Posts: 24

ОК, ама пак не е за предпочитане.
Ако не си на трудносста на която си, а отваряш на друга портал, ти падат резистовете.


--------------------
Девизът ми "АЗ СЪМ", а стихията ми е ОГЪН !

Аз съм Борбена,
Любяща,
Естествена,
Страхотна,
Тайнствена,
Яка,
Щастлива,
Амбициозна !

Аз съм БЛЕСТЯЩА ;)

А, и между другото, не забравяйте, че съм ЕДИНСТВЕНА !
 

ReplyNew Topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:00 AM