Diablo II SERVER

Здравейте ( Вход | Регистрация )

(31/12/2014 - 11:17 AM) Princess  -  Весели празници на всички !!! drink.gif drink.gif drink.gif music.gif
(27/12/2014 - 05:24 PM) CrushingBlow  -  Благодаря. Жив и здрав!
(27/12/2014 - 04:59 PM) chaos  -  unlo
(27/12/2014 - 04:36 PM) CrushingBlow  -  BeautyOfNature дето е. Благодаря отново, че нямах нет.
(25/12/2014 - 07:45 PM) chaos  -  Весела коледа на всички!
(25/12/2014 - 01:09 AM) CrushingBlow  -  Сийдвам. А сега ще ми ънлокнеш ли друида? Весела Коледа!
(24/12/2014 - 08:36 AM) chaos  -  Важна тема!
(24/12/2014 - 07:05 AM) chaos  -  Весели празници beer.gif

5 страници V   1 2 3 > »   
ЗаключенаНова тема
 Fun Server !
Искате ли фън сървар( Eastern Sun 3.00 )
Искате ли фън сървар( Eastern Sun 3.00 )
Да [ 17 ] ** [73.91%]
Не [ 6 ] ** [26.09%]
Общо гласове: 23

AguaDeVida
коментарAug 4 2012, 10:05 AM
Коментар #1

Група: Потребители
Коментари: 35

Привет на всички!

Както всички знаете, много от играчите поискаха фън сървар. Това за kills е трудно да се предостави от гледна точка на ipтата. Едиствения начин е ние да платим всеки месец по 20 лв. Ако се саберем 20 човек и платим по 1 лв на месец, фън сървар ще има. Който е "ЗА" моля да коментира тук за да можем да се организираме по-бързо ! smile.gif

--------------------

Outsider
коментарAug 4 2012, 10:13 AM
Коментар #2

Коментари: 18
Град: Пловдив
Скаип:
Акаунт:Outsider

Един лев е нищо и никаква сума, мога да си позволя да я даря bigsmile.gif
Но бих искал да знам за какво я давам, така че моля някой да дефинира понятието Фън сървър? Фън на ЕС или на Класик?

--------------------

DragonStone95
коментарAug 4 2012, 11:34 AM
Коментар #3

Коментари: 26
Скаип:
Акаунт:DragonStone

аз съм за !!!!! твърдо за ;дд мисля че на ЕС ще е по добре

AguaDeVida
коментарAug 4 2012, 12:50 PM
Коментар #4

Цитат(Outsider @ Aug 4 2012, 10:13 AM) *
Един лев е нищо и никаква сума, мога да си позволя да я даря bigsmile.gif
Но бих искал да знам за какво я давам, така че моля някой да дефинира понятието Фън сървър? Фън на ЕС или на Класик?

Фън сървар означава , че всичко се продава в магазина.. руни, елексири, боок оф скил, жевели, чарми , всичко .. правиш герой за 2 часа и почваш дуели ..

--------------------

DragonStone95
коментарAug 4 2012, 01:12 PM
Коментар #5

Скаип:

Цитат(AguaDeVida @ Aug 4 2012, 01:50 PM) *
Фън сървар означава , че всичко се продава в магазина.. руни, елексири, боок оф скил, жевели, чарми , всичко .. правиш герой за 2 часа и почваш дуели ..

AguaDeVida давай да праиме някав списак кои е сагласен и да се пуска сървъра !!!

AguaDeVida
коментарAug 4 2012, 02:22 PM
Коментар #6

Моля гласувайте дали искате фън сървар или не

--------------------

Outsider
коментарAug 4 2012, 04:03 PM
Коментар #7

Скаип:

Цитат(AguaDeVida @ Aug 4 2012, 01:50 PM) *

Не се ли губи целия чар на мода?
Целта на EasternSun е точно в това, има ужасно много неща, които да направиш преди да създадеш добър герой, като си има и известни етапи в постигането на целите.
Ако се направи подобен Realm ще се постигне едно голямо еднообразие, всеки ще е с Barbarian броня с Wo, натъпкан с IML-ta ... Няма да има нищо интересно еднакви герои да се бият, лично според мен. Тъй като в EasternSun не е толкова важно да имаш добър контрол над героя си, не казвам, че не е важно, но определено не е както в Classic тук именно предметите до голяма степен определят победителя, а ако всички са облечени еднавко (почти) то тогава може би вече ще е въпрос на късмет.

--------------------

AguaDeVida
коментарAug 4 2012, 06:52 PM
Коментар #8

Цитат(Outsider @ Aug 4 2012, 04:03 PM) *
Не се ли губи целия чар на мода?
Целта на EasternSun е точно в това, има ужасно много неща, които да направиш преди да създадеш добър герой, като си има и известни етапи в постигането на целите.
Ако се направи подобен Realm ще се постигне едно голямо еднообразие, всеки ще е с Barbarian броня с Wo, натъпкан с IML-ta ... Няма да има нищо интересно еднакви герои да се бият, лично според мен. Тъй като в EasternSun не е толкова важно да имаш добър контрол над героя си, не казвам, че не е важно, но определено не е както в Classic тук именно предметите до голяма степен определят победителя, а ако всички са облечени еднавко (почти) то тогава може би вече ще е въпрос на късмет.

Не е баш така.. барбериан може да се развие и облече по 1000 начина, това е вече въпроса кои колко знае, и мисля, че най-големия чар на играта са дуелите (според мен) там единствено се учиш да играеш с героя и да знаеш слабоста на другия и това ще ти помогне за clasica да играеш smile.gif

--------------------

DragonStone95
коментарAug 4 2012, 11:09 PM
Коментар #9

Скаип:

Цитат(AguaDeVida @ Aug 4 2012, 07:52 PM) *
Не е баш така.. барбериан може да се развие и облече по 1000 начина, това е вече въпроса кои колко знае, и мисля, че най-големия чар на играта са дуелите (според мен) там единствено се учиш да играеш с героя и да знаеш слабоста на другия и това ще ти помогне за clasica да играеш smile.gif

Съгласен сам аз съм твърдо ДА за фън сървър !!!1 навиите се наи карая ;дд

CrushingBlow
коментарAug 4 2012, 11:50 PM
Коментар #10

Група: Експерт
Коментари: 154
Град: new york MADAFAKA D:
Скаип:
Акаунт:Nero

Dosta glupavo.. Kvo vi prechi da se potrudite prosto i da si napravite vsichko za 1 mesec i posle da si cykate na volq ? I da znaete che vsichko sami ste si postignali.. ne poradi fun shitnqta.. Abe de da vi znam.. vie si znaete , no fun-a e edna golqma glupost spored men smile.gif are peace.

--------------------
u mad bro ?

AguaDeVida
коментарAug 5 2012, 12:59 AM
Коментар #11

Цитат(CrushingBlow @ Aug 4 2012, 11:50 PM) *
Dosta glupavo.. Kvo vi prechi da se potrudite prosto i da si napravite vsichko za 1 mesec i posle da si cykate na volq ? I da znaete che vsichko sami ste si postignali.. ne poradi fun shitnqta.. Abe de da vi znam.. vie si znaete , no fun-a e edna golqma glupost spored men smile.gif are peace.

Crush по принцип си прав бате , ама аз нямам толкова свободно време и нерви за да цъкам да направа 1 герох на макс, предпочитам да го направа за 2 часа и после да цъкам дуели smile.gif

--------------------

Outsider
коментарAug 5 2012, 08:11 AM
Коментар #12

Скаип:

Аз също не разполагам с много свободно време, трябва да ходя на работа на изпити, излизам с вечер с приятели, като цяло съм доста зает, но в свободното си време релаксирам именно като играя, по няколко часа тук EasternSun 3.00.
Като цяло нямам нищо против да се пусне подобен Fun Realm, ако хората го искат, но ако това се случи Митака трябва да си помисли какво да пусне на мяастото на сегашния wink.gif

--------------------

DragonStone95
коментарAug 5 2012, 05:32 PM
Коментар #13

Скаип:

Цитат(Outsider @ Aug 5 2012, 09:11 AM) *
Аз също не разполагам с много свободно време, трябва да ходя на работа на изпити, излизам с вечер с приятели, като цяло съм доста зает, но в свободното си време релаксирам именно като играя, по няколко часа тук EasternSun 3.00.
Като цяло нямам нищо против да се пусне подобен Fun Realm, ако хората го искат, но ако това се случи Митака трябва да си помисли какво да пусне на мяастото на сегашния wink.gif

az sym 100% 4e dosta hora 6te igraqt v fun-a samo da se napravi

dubfire
коментарAug 5 2012, 07:08 PM
Коментар #14

Коментари: 9
Град: Sofia
Скаип:
Акаунт:DUBFIRE

не разбрахте ли, че става въпрос за ресурси ? Ако събираме по 20 лева на месец, ще имаме фън сървър.

DragonStone95
коментарAug 5 2012, 10:09 PM
Коментар #15

Скаип:

Цитат(dubfire @ Aug 5 2012, 08:08 PM) *
не разбрахте ли, че става въпрос за ресурси ? Ако събираме по 20 лева на месец, ще имаме фън сървър.

dobre de az sum kazal 4e davam 5lv na mesec o6te nqkoi da dava i tva e da go puskat!!!

Sve
коментарAug 6 2012, 04:34 PM
Коментар #16

Коментари: 37

Тея 20 лв за какво са?
После да не станат 50,ако някой разбира простата ми логика!

DragonStone95
коментарAug 6 2012, 05:13 PM
Коментар #17

Скаип:

Цитат(Sve @ Aug 6 2012, 05:34 PM) *
Тея 20 лв за какво са?
После да не станат 50,ако някой разбира простата ми логика!

ako staa vupros az moga da davam 20lv na mesec samo kakto vika sve da ne stanat 50

AguaDeVida
коментарAug 6 2012, 11:36 PM
Коментар #18

Цитат(DragonStone95 @ Aug 6 2012, 05:13 PM) *
ako staa vupros az moga da davam 20lv na mesec samo kakto vika sve da ne stanat 50

момчета 20 лв на месец е ип-то за да има сървар.. как от 20 ще станат 50 ... Помислете малко smile.gif

--------------------

Sve
коментарAug 7 2012, 06:29 AM
Коментар #19

Коментари: 37

Админа според мен трябва да каже колко излиза подръжката на сървара,защото според мен 20 лв. са малко.Татко килс,кажи си мнението wink.gif

chaos
коментарAug 7 2012, 06:45 AM
Коментар #20

Група: Собственик
Коментари: 732
Скаип:
Акаунт:kills

Всичко опира до това, че няма друго ip.

--------------------

5 страници V   1 2 3 > » 
ЗаключенаНова тема
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Час: 11th August 2020 - 12:38 AM