Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Турнир - Мекия 2012
DIABLOBG - forums > Realms > Eastern Sun 3.00
Pages: 1, 2
chaos
Награда за първия: 200 Elexir's.
Правила: Всеки дуел се води до 3 победи - като за по-интересно ще направим жребий кой с кого да играе. Преди провеждането на дуела, тоест след записването на всички което ще приключи на 25 този месец ще напиша правилата за дуел.

Наградата е символична, но в следващия турнир ще бъде по-добра.
-----
Формат на записване:

Акаунт:

Герой: ник, клас, левел

Скайп или емайл:

Свободен ден от седмицата:



Успех!!!
saga
Предложение:
Нека всеки клас герои да използва само уменията и магиите които са му заложени от създателите на ES. Да неможе да използва телепорт ако не е сорс и т.н. Мисля че така ще е по-интересно.
express1
Цитат(saga @ Jul 17 2012, 06:38 PM) *
Предложение:
Нека всеки клас герои да използва само уменията и магиите които са му заложени от създателите на ES. Да неможе да използва телепорт ако не е сорс и т.н. Мисля че така ще е по-интересно.

хах.. това е тъпо! поради каква причина искаш такова нещо?
saga
е инф с телепорта много бягат. тъкмо ги хванеш и избягат с телепорт това дуел ли е
?
saga
п.п. а то ако немогат да се бият със собствените умения на съответния клас, то "яки" ли са? ако са толко "яки" защо бягат с телепорт?!
saga
А и още едно Предложение:
Нека да има награди и за най-добре представилите се герои от съответния клас: 1.Assassin;
2.Paladin;
3.Nekromancer;
4.Barbarian;
5.Sorceress;
6.Amazon;
7.Druid.
Tuborg_
Това ще е яко, да има дуел само от един вид герой smile.gif А относно големия турнир бих участвал, но още незнам дали ще съм свободен,то и дата няма на самият турнир smile.gif
lalala
Защо никъде не се споменава дата..
CrushingBlow
Obicham te e Mitq {} xaxax p.s. phonetica mi e preeban , nadqvam se nqmash nishto protiv che pisha na latinica .
Ta :

Акаунт: Chiko

Герой: ник, клас, левел : Crushing Blow ; Paladin ; Level 100 ;

Скайп : nqma da go pisha tuk , ti go znaesh bigsmile.gif

Свободен ден от седмицата: Everyday .
bb7eam
Цитат(saga @ Jul 17 2012, 11:25 PM) *
е инф с телепорта много бягат. тъкмо ги хванеш и избягат с телепорт това дуел ли е
?


Е тогава дайте и никой да не ползва аурите освен паладин или чилинг армор и тнт ;д щом е направено да може да се ползва от др клас не виждам къв проблема.
CrushingBlow
Sq sledva edin masov delete na izlishnite komentari bigsmile.gif .
saga
Е то за Али и Неро съм сигурен че ще вземат най-добри Amazon и Paladin. Ще е някакво чудо или "измама" ако някои ги бие с Amazon и Paladin.
XXZZ
Акаунт: vesko
Герой: ник, клас, левел : Ludiq ; Druid ; Level 97 ;

Скайп или емайл: Batman6166
Свободен ден от седмицата: Всеки ден.


saga
Супер вече има записали се цели двама участника! Ще бъде "Много як" турнир с 1-во и 2-ро място!
saga
Трябва да се запиша и аз с 1level така 2-рото място ми е гарантирано. Един ще има победа и равен, аз два равни и третия ще има равен и загуба.
futbolist4etyy98
и аз щях да се запиша,ако не ми бяха откраднали акаунта sadsmile.gif ще видя сега ако админа ми каже паролата ми на емейла и ако има нещо останало (едвали) може да се запиша
газибарима
Акаунт: gazibarima

Герой: ник, клас, левел:: nai_okasheniq ; Druid ; Level 97 ;

Скайп или емайл:yaneto1989

Свободен ден от седмицата: събота и неделя blush.gif
Tuborg_
Записване:

Акаунт: Tuborg

Герой: Amazon

Ник: AliMah

Левел: 100

Скайп: cekooo1991

Свободен ден от седмицата: Когато го обявите тогава, стига да не съм на морето вече bigsmile.gif
Kurec
Акаунт: Kurec

Герой: ник, клас, левел: BabaVuna, сорс левел 2.

Скайп или емайл: сърСтенлиРойс@бащатанагрубия.секс

Свободен ден от седмицата: последната неделя на месеца след 22:45.
dubfire
Акаунт: Dubfire

Герой: ник, клас, левел: DUBFIRE, друид, 95

Скайп или емайл: Skype : hardlix

Свободен ден от седмицата: Цялата седмица smile.gif
Tuborg_
Митак, по-добре ми дай направо тия 200 еликса като гледам какви са претендентите bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif rofl.gif
CrushingBlow
XAXAXAXA ceco mlykni lek :-D Vkarai trite geroq da mi igraesh putko xaxaxa bigsmile.gif . Are shte te vidq na turnira. Ako me biesh pyk na sadsmile.gif s toq grozniqt Amazon deto ti e , ne si mi vzel igra ot 7 meseca bigsmile.gif . Sys sorsa syshto lipssealed.gif Kamoli s druida ti blah blah. Are shte te vidim na turnira nema kvo da si govorq tuk bigsmile.gif plyhotron. P.s. naistina moje i da go vzemesh shtoto vij kvo e imeto na turnira - Turnir Mekiq 2012 bigsmile.gif . Ako stava vypros za Meki , vinagi si pryv Xaxaxax. Ae peace.
Sve
Не знам за вас,ама аз имам един фаворит. CB са казва пича.
Другите вообще не са хабете да играете турнирчета-мурнирчета.
Даже за да е по-интересно за следващият турнира,не да има награди,ами да се трият герой wink.gif
И итемите за победителя,е това е тръпка брооо wink.gif
А да ва видя отворени ли сте?
chaos
Здравейте,

Доколкото виждам има само шест валидни заявки за дуел, но дори с тях ще проведем турнира.
Така като слушам как се надъхвате един на друг чак ми се иска да се впиша с моя герой който ще редактирам преди това с целя ми наличен софтуер bigsmile.gif
saga
Е че много участници (цели 6 !!!) има записани! успокоителното е товa че всички ще са в топ 10! Желая успех на всички и да победи по-добрия (s max all stats; life; mana i 99sok iml ili imm-za sors 4armi).
п.п. Все още има време да си купите итеми от смс магазина! Купувайте ВЕДНАГА!
илиян


Акаунт: war3craft

Герой: ник, клас, левел : thundersorstele;sorcores;92 level

Скайп : sladkiq_97

Свободен ден от седмицата: Everyday .











chaos
Записването приключи, скоро ще обява дата.

(най-вероятно тази събота и неделя)
CrushingBlow
Vqrno li e ux.. az sybota sym na sybor , no nedelq sym free. Ako moje moqt match togava da se provede ?
chaos
Естествено, за теб всичко е концерт пожелание.
Твоя 'мач' ще се проведе в неделя, ако съдбата реши това.
Димитър Вичев бе
Акаунт: Bslayer

Герой: ник, клас, левел : ItsMeBeatch ; Paladin ; Level 98 ;

Скайп : mitaka936 Свободен ден от седмицата: неделя вечер 18:30
Tuborg_
Дано да обявиш неделя,защото ако е в събота няма да мога и няма да участвам... crying.gif
futbolist4etyy98
Първо искам да благодаря на Митко,че ми варна акаунта smile.gif второ моля те да се включа в турнира макар,че ми липсват чарми.... и че си казал край на запивсването sadsmile.gif ако може :
Акаунт:futbolist4ety98

Герой: ник, клас, левел sorceresss ,сосерка,97

Скайп или емайл: ти ми го имаш

Свободен ден от седмицата:всеки ден
chaos
Срещите са на случаен принцип, успех.

№1 [ Kurec - gazibarima ]
№2 [ Bslayer - vesko ]
№3 [ Dubfire - chiko ] / Chiko win
№4 [ futbolist4ety98 - Tuborg ] / Tuborg win


_________________________

След като се решат тези срещи останалите 4 играча ще бъдат изтеглени на случаен принцип, но двамата отпаднали ще играят един срещу друг като този който спечели ще остане. (до тук съм го измислил по-нататък повече bigsmile.gif)

_________________________

Срещите ще се водят събота и неделя, като всяка група подред трябва да изберат удобно за тях време в което да влезнат и да играят един срещу друг. Всички имат оставени скайпове така, че се разберете по-между след това ме уведомете на pm в форума.

Пример:
№1 [ Kurec - gazibarima ] - (18:30 [неделя], игра B//B)


_________________________
Финала ще бъде проведен в удобно време на тримата останали участника!
AguaDeVida
Акаунт: Aguadevida

Герой: Stonedevida , Druid, 93

емайл: paco-judo@hotmail.com

Свободен ден от седмицата: Sunday
dubfire
Килс може ли да ме запишеш със Съндаун. Аз ти бях написал ЛС, че друида ми даде тайм аут когати прехвърлях чарми и вече не е в употреба smile.gif сега играя с амазонка smile.gif благодаря.
Tuborg_
Цитат(saga @ Jul 25 2012, 01:14 AM) *
Е че много участници (цели 6 !!!) има записани! успокоителното е товa че всички ще са в топ 10! Желая успех на всички и да победи по-добрия (s max all stats; life; mana i 99sok iml ili imm-za sors 4armi).
п.п. Все още има време да си купите итеми от смс магазина! Купувайте ВЕДНАГА!


Абе пич, я се стегни!! Като незнаеш кое как се прави, а другите имат не означава че е от смс шопа wink.gif Примерно, тези неща които имам аз по мойта Амазонка половината, даже почете от половината ги няма в смс шопа wink.gif

п.п НА ЕДНА ДЖАВА СИ МИ! kiss.gif
Димитър Вичев бе
Аре е Админе давай да пуквам ацц веско за ТУРНИРА става вапрос
saga
E tuborg ти си "изключение" твоята ама е копирана директно от headoff направо почти "готова" тя там беше 97 ранг!
CrushingBlow
Mitak , nqma geroi BabaVuna , toq Kurec se byzika. Vmestu nego shto ne vpishesh toq aguedavida ? ae peace. I p.s. taka i ne razbrah moqt mach koga shte se provejda. Ae peace.
chaos
QUOTE (saga @ Jul 29 2012, 06:36 PM) *
E tuborg ти си "изключение" твоята ама е копирана директно от headoff направо почти "готова" тя там беше 97 ранг!

Saga най-сетне се осъзна, че играе в сървър в който всички са в глобален заговор срещу него и само той се мъчи като грешен дявол да си направи герой bigsmile.gif

Спермояд, finger.gif спри да ми плюеш сървърчето.

---
прочетете ми горния пост - ясно съм написал как ще се проведе този турнир.
chaos
№1 [ ludiqt - gazibarima ] gazibarima win
№2 [ Bslayer - vesko ] - Bslayer win
№3 [ Dubfire - chiko ] / Chiko win
№4 [ futbolist4ety98 - Tuborg ] / Tuborg win


Ако не знаете все още за какво става дума - прочетете този пост

Изчакване - ако до края на седмицата не заявят кога ще се играе за тях турнир повече няма да има никога.
Tuborg_
Цитат(saga @ Jul 29 2012, 06:36 PM) *
E tuborg ти си "изключение" твоята ама е копирана директно от headoff направо почти "готова" тя там беше 97 ранг!


Когато искам тогава мога да те пръсна!! А относно 2-те амз-та, тя нямат нищо общо! Copy paste било аххахахахаха
Tuborg_
А проблема е че, аз неска вечета заминавам за 10 дни и няма да ме има ако до тогава изчакат другите ще е добре smile.gif ако не пиши им Митак служебно и това е wink.gif
futbolist4etyy98
или пък ако те няма аз да играя вместо теб,все пак ти ме острани с 3-1 и ако случайно спечеля да ти дам част от елексирите smile.gif
Kurec
Аз съм отбелязал че моя герой е 2-ри левел,
Митак кво си гледал :Д

На нормал?
chaos
№1 [ ludiqt - gazibarima ] изчакване

на случаен принцип между два акаунта се падна този да заеме мястото на Kurec.

Явно някой хора си мислят, че тва е много забавно.
kn0w1ng
ох... така като прочетох коментарите толкова се посмях че нямам думи.

Както виждам всеки против някой друг предполагам че ако си цъкам 1 месец в затворени игри и си направа някакъв герой ще кажат хакер копиран от някъде си и всякакви мизерии .

Относно турнира е добра идеята видях че някой беше написал другите герой да не ползват телепорт но според мен ако могат да играят достатъчно добре този телепорт няма да им е никакъв проблем.

За следващия турнир мисля да се стегна и да отправя едно предизвикателство към един играч с паладин smile.gif

п.п. :Стегнете се малко и не дрънкайте глупости а си играйте играта с кеф wink.gif
chaos
kn0w1ng .... mekiq bigsmile.gif
chaos
kn0w1ng .... mekiq bigsmile.gif bigsmile.gif
CrushingBlow
№1 [ ludiqt - gazibarima ]
Mitak , sreshtata se provede dnes, nadqvam se nqmash nishto protiv. I dvata igracha bqha online , i bqha syglasni da se biqt za turnira. Rezultata zavyrshi 2:0 za Gazibarima , ludiqt izobshto ne mu tocheshe , i sled vtorata zaguba napisa "abe nqma da igraq" i ostana afk. Ae peace \\//
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.