IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
ReplyNew Topic
 Какво препоръчваме ?
chaos
postSep 27 2011, 12:19 AM
Post #1


Group: Admin
Posts: 768
From: Пловдив
Скаип:
ACC:kills

До всички потребители на DiabloBG.com
--------------------------
Искам да Ви кажа, че не ме интересува за нито едно мрънкало и дори сървъра е напълно празен няма да си направя труда да чеквам ип тата на акаунтите за да предотвратявам кражби и подобни простотии - ВЪОБЩЕ не ме интересува това, че някой не може да си измисли нормална парола и си мята предметите по земята. Само при представяне на доказателства и точна информация за това кой е извършил подобно нещо ще Ви помогна!
Направил съм си труда - до колкото са ми силите да защита и опазя базата данни от кракерски намеси (КАКВИТО ПРЕДСТАВЕТЕ СИ, НИКОЙ СПОСОБЕН НЕ БИ СЕ ЗАХВАНАЛ ДА ПРАВИ ЗА Диабло Акаунти) и все пак съм подсигурил системата ни и ние няма как да станем причина за 'отвличането' на ваш акаунт.
Изрази от сорта на - ' а пък в Dreaming лесно ги виждат, а пък в еди къде си е еди как си' - просто нямат място тук! Моите адмирации към всички останали сървъри в който хората са занимават да правят подобни чекове за да вдигнат качеството на игра, но тук това няма да е така.

Едит:
ПРОЧЕТИ МЕ - ! ! ! ! ! ! !
--------------------------
Поздрави и приятна игра на тези който смятат, че сървъра е достоен за техните виждания и принципи.


--------------------
 

ReplyNew Topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 12:21 AM